AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80   22.07.08 13:06

Pėrforcimi i ri i Milanit, Ronaldinho, e ka zgjedhur numrin tė cilin do ta mbajė nė sezonin e ri dhe i cili ėshtė shumė befasues dhe hiē mė vogėl se 80.
Ish Lojtari mė i Mirė nė Botė i shpallur nga FIFA, javėn e kaluar kompletoi transferimin nga Barcelona nė Milan dhe pati njė pritje tė ngrohtė nė prezantimin nė San Siro.

Dinho e mbarti fanellėn me numrin 10 nė Barcelona, por nė Milan ky numėr tashmė ėshtė ‘i bllokuar’ nga Clarence Seedorf. 28-vjeēari refuzoi ta marrė numrin 11, i cili ėshtė liruar me largimin e Gilardinos nė Fiorentina.

Ronaldino ka vendosur tė mbajė numrin 80, i cili do tė tregojė edhe vitin e lindjes sė tij, 1980. Kuqezinjtė presin njė shitje rekorde tė fanellės pėr Ronaldinhon, pasi qė nė Milan dominon njė eufori e vėrtetė pėr pėrforcimin e ri.
Back to top Go down
View user profile
 
Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: