AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin?

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin?   22.07.08 13:06

Siē shkruan sportivja spanjolle Marca, sulmuesi brazilian, aq i pėrfolur pėr largim kėtė verė, Robinho, ka arritur marrėveshje tė re pesėvjeēare me kampionin e Spanjės, Real Madridin.
Me Chelsean qė dėshironte tė harxhojė mjaft pėr tė siguruar shėrbimet e brazilianit, Reali ėshtė hedhur nė aksion dhe ka zgjidhur problemin duke i ofruar brazilianit kontratė tė re tė vlefshme 3.1 milionė euro nė vit.

Sėrish sipas Marca, Marrėveshja e re paraqet njė rritje tė bujshme tė pagės sė tij, e cila aktualisht vlen 1.75 milionė euro nė vit. Ndėrkaq, edhe vet Robinho nė njė deklaratė tė fundit ėshtė shprehur se ndjehet i lumtur nė Real Madrid.

Klubi spanjoll sė fundi nuk e ka lejuar Robinhon t’i bashkohet ekipit kombėtar brazilian, qė do tė luajė nė Olimpiadėn nė Pekin.
Back to top Go down
View user profile
 
Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: