AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Cech nėnshkruan kontratė tė re me Chelasean

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Cech nėnshkruan kontratė tė re me Chelasean   22.07.08 13:03

Portieri ēek, Peter Cech, i mbetet besnik ekipi tė Chelseat, duke nėnshkruar kontratė tė re pesėvjeēare, me anė tė sė cilės do tė mbetet nė Stamford Bridge deri nė vitin 2013.
26-vjeēari erdhi nė Chelsea nė vitin 2004 nga ekipi francez Rennes, dhe prej atėherė ka 115 paraqitje nė katėr sezone.

“Ėshtė krenari tė jesh nė njė klub si Chelsea dhe jam shumė i lumtur qė e vazhdova marrėveshjen. Chelsea ėshtė nė zemrėn time, jo vetėm pėr shkak tė bashkėlojtarėve dhe njerėzve qė punojnė kėtu, por edhe pėr shkak tė tifozėve fantastik”, ka thėnė Cech.
Back to top Go down
View user profile
 
Cech nėnshkruan kontratė tė re me Chelasean
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: