AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Gudjohnsen mund tė kthehet nė Premierligė

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Gudjohnsen mund tė kthehet nė Premierligė   22.07.08 13:03

Barcelona ka pohuar se Eidur Gudjohnsen ėshtė i lirė dhe mund tė fillojė tė kėrkojė klub tė ri, kjo do tė thotė se islandezi ka shumė gjasa tė kthehet nė Premierligė.
Ish-sulmuesi i Chelseat, me siguri do tė kthehet nė Angli, pasi qė Barcelona ia ka bėrė me dije se ai do ta ketė vėshtirė tė gjejė vend nė formacionin e trajnerit tė ri, Josep Guardiola.

Pasi qė erdhi nė Barcelona, nga Chelsea, Gudjohnsen gjithmonė mbeti nėn hijen e yjeve tė mėdha tė klubit, si Samuel Eto’o, Ronaldinho, Lionel Messi dhe Thierry Henry.

Islandezi nuk arriti tė pėrfshihet nė ekipin e parė, ashtu qė nėse dėshiron tė kalojė mė shumė kohė nė fushėn e gjelbėr, mund tė zhvendoset nė ndonjė klub mė tė vogėl.

Interesim mė tė madh pėr Gudjohnsen ka shfaqur ekipi i West Ham, dhe besohet se islandezi mund tė pranojė njė ofertė tė kėtij klubi. Sė shpejti kėtij klubi, pritet ti bashkohet edhe mesfushori kosovar, Valon Behrami.
Back to top Go down
View user profile
 
Gudjohnsen mund tė kthehet nė Premierligė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: