AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Lipi: Nė edicionin e ri nuk do tė ketė favoritė pėr titull

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Number of posts : 85
Age : 28
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Lipi: Nė edicionin e ri nuk do tė ketė favoritė pėr titull   21.07.08 8:30

Pėrzgjedhėsi i kombėtares sė Italisė, Marēelo Lipi beson se kampionati i ri italian do tė jetė i barabartė dhe tejet rivalizues qė nga fillimi, edhe pse njė epėrsi tė vogėl ai i jep Interit. Skuadra zikaltėr e ka fituar titullin nė tri edicionet e fundit, por nė edicionin e ri sigurisht se titullin do t'ia rrezikojnė Juventusi, Milani dhe Fiorentina.
"Mendoj se edicionin e ardhshėm nuk do tė ketė favoritė tė theksuar. Tė gjitha skuadrat e mėdha nė edicionin e ri hyjnė me gjasa tė barabarta. Interi do ta ketė tejet tė vėshtirė ta mbrojė titullin", ka thėnė Lipi, duke shtuar: "Pėrparėsia e Milanit ėshtė te fakti qė nuk luan nė Ligėn e Kampionėve. Juventusi ka sjellė Amaurin dhe Poulsenin, kurse nė skuadėr ka njė ndėrlidhje shumė tė mirė tė futbollistėve me pėrvojė dhe talenteve tė rinj. Fiorentina po ashtu ėshtė shumė e fortė dhe mund tė pretentojė seriozisht pozitėn e parė".
Back to top Go down
View user profile http://albasound.tk
 
Lipi: Nė edicionin e ri nuk do tė ketė favoritė pėr titull
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: