AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Pele: Lojtarėt e mėdhenj nganjėherė nuk bėhen trajnerė tė mėdhenj

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Pele: Lojtarėt e mėdhenj nganjėherė nuk bėhen trajnerė tė mėdhenj   30.10.08 11:33

Futbollisti mė i mirė brazilian i tė gjitha kohėrave dhe padyshim njėra prej legjendave mė tė mėdha tė futbollit, Pele, i dėshiron Maradonės tė gjitha tė mirat nė stolin e trajnerit tė Argjentinės, por e paralajmėron se mund tė dėshtojė.
“Shpresoj Diego ta lėrė prapa tė kaluarėn dhe tė pėrballet me sukses me sfidėn e re dhe nė mėnyrė kualitative ta udhėheqė pėrfaqėsuesen e Argjentinės”, ka deklaruar Pele.

“Maradona do tė ketė prapa tij njė menaxher me pėrvojė i cili e njeh shumė mirė futbollin (Carlos Bilardo). Nėse do t’i dėgjojė kėshillat e tij mund tė arrijė larg. Por, shpesh lojtarėt e mėdhenj nuk bėhen edhe trajnerė tė mėdhenj. Ndėrsa, ndonjėherė edhe disa qė nuk kanė qenė futbollistė tė mirė, si Wanderley Luxemburgo (ish-trajneri i Real Madridit dhe i kombėtares braziliane), mund tė bėhen trajnerė tė mirė”, shton Pele
www.fc-realmadrid.tk
Back to top Go down
View user profile
 
Pele: Lojtarėt e mėdhenj nganjėherė nuk bėhen trajnerė tė mėdhenj
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: