AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
May 2018
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Renova eliminon Vardarin nga Kupa e Maqedonisė

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Renova eliminon Vardarin nga Kupa e Maqedonisė   30.10.08 11:32

Skuadra e Renovės e ka mposhtur sot ekipin e Vardarit duke e eliminuar nė kėtė mėnyrė njėrin nga favoritėt, nga gara e mėtejme pėr Kupėn e Maqedonisė.
Nė takimin e zhvilluar nė Ohėr, Renova ka shėnuar fitore me rezultat 2-0, dhe nė kėtė mėnyrė e ka siguruar ēerekfinalen e Kupės.

Takimi i parė i zhvilluar nė stadiumin e qytetit nė Shkup kishte pėrfunduar me rezultat tė barabartė 1-1, ndėrsa skuadra tetovare ishte dėnuar qė takimin e radhės tė mos e luante nė shtėpi, por nė Ohėr.

Mirėpo, pavarėsisht kėsaj pėrparėsie qė pati Vardari, ata u larguan me humbje qė iu kushtoi eliminimin nga Kupa e Maqedonisė.

Takimin e hapi Ibrahimi nė fillim tė ndeshjes (7’), ndėrsa fitoren e pėrmbylli Memeti nė minutat shtesė.
Back to top Go down
View user profile
 
Renova eliminon Vardarin nga Kupa e Maqedonisė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: