AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ballack heq dorė nga tė qenit kapiten?

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ballack heq dorė nga tė qenit kapiten?   30.10.08 11:30

Sipas mediave gjermane, Michael Ballack ka vendosur tė heqė dorė nga tė qenit kapiten i Pėrfaqėsueses sė Gjermanisė, ndėrsa postin e tij mund ta merr lojtari i Bayern Munichut, Phillip Lahm.
Gazeta me bazė nė Munih, “Abendzeitung”, ka njoftuar sot se mesfushori i Chelseat ėshtė i gatshėm t’ia dorėzojė dikujt tjetėr shiritin e kapitenit tė Gjermanisė me qėllim qė t’i ulė gjakrat me trajnerin Joachim Low dhe ta ruajė vendin e tij nė Pėrfaqėsuese.

Ballack tashmė ka kėrkuar falje publike nga trajneri pėr shkak tė komenteve qė i kishte bėrė kundėr Low nė lidhje me trajtimin qė u ka bėrė menaxheri gjerman dy lojtarėve, Torsten Frings dhe Kevin Kuranyi, mirėpo kjo siē duket nuk ka mjaftuar qė trajneri tė pajtohet.
Back to top Go down
View user profile
 
Ballack heq dorė nga tė qenit kapiten?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: