AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 NBA: Phoenix Suns mposht San Antonion

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: NBA: Phoenix Suns mposht San Antonion   30.10.08 11:29

Amare Stoudemire ka shėnuar shtatė nga 22 pikėt e tij nė tre minutat e fundit tė ndeshjes, pėr t’i dhėnė Phoenix Suns fitoren prej 103-98 qė nė ndeshjen e parė tė sezonit, ndaj San Antonio Spurs.
Phoenix Suns qė u eliminua nė play-off nga Spurs nė tre nga katėr sezonet e fundit, arriti t’i bėjė ballė dyshes Tim Duncan dhe Tony Parker qė shėnuan nga 32 pikė, nė njėrėn prej ndeshjeve mė dramatike tė fillimit tė sezonit.

Yao Ming ka shėnuar 21 pikė dhe 10 kėrcime pėr tė ndihmuar ekipin Houston Rockets tė shėnojė fitore prej 81-71 ndaj Memphisit nė ndeshjen tjetėr tė NBA-sė.

Nė Detroit, Pistons shėnoi fitore ndaj Indiana Pacers me rezultat 100-94. Tayshaun Prince shėnoi 19 pikė dhe Richard Hamilton, 15 pėr Pistons, duke ndaluar 33 pikėt e shėnuara nga lojtari i Indianas, Danny Granger.
Back to top Go down
View user profile
 
NBA: Phoenix Suns mposht San Antonion
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Yamaha Phoenix Series
» 1992.08.25 - Phoenix International Raceway, Phoenix, USA
» 1987.08.18 - Super Skate 7, Kitchener, Canada
» 1988.02.12 - Celebrity Theatre, Phoenix, USA
» Yamaha Drums: Out of Business!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: