AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Messi: Barca mė e mirė pa Decon dhe Ronaldinhon

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Messi: Barca mė e mirė pa Decon dhe Ronaldinhon   30.10.08 11:28

Superylli argjentinas i Barcelonės, Lionel Messi, thotė se ekipi spanjoll ėshtė edhe mė i mirė pa Decon dhe Ronaldinhon nė pėrbėrje.
Gjatė afatit kalimtar veror Deco u transferua nė Chelsea derisa Ronaldinho ishte pėrforcimi i ri i Milanit. Qė tė dy ishin yje tė mėdha nė Barcelona, por Messi thotė se pa ta klubi po tregon paraqitje mė tė mira.

“Pa Decon dhe ronaldinhon loja e Barcelonės ka ndryshuar. Ata janė futbollistė tė jashtėzakonshėm, por ne kemi mėsuar tė luajmė nė njė tjetėr mėnyrė. Tash fitojmė nė mė shumė ndeshje dhe mė e mirė e shfrytėzojmė topin”, thotė Messi
Back to top Go down
View user profile
 
Messi: Barca mė e mirė pa Decon dhe Ronaldinhon
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: