AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
May 2018
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Magjia e Ronaldos i sjell fitoren Manchės

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Magjia e Ronaldos i sjell fitoren Manchės   30.10.08 11:25

Manchester United ka shėnuar fitore me rezultat 2-0 nė Old Trafford kundėr skuadrės sė shqiptarit me pasaportė zvicerane, Valon Behrami, West Ham United.
Fitorja e United erdhi falė golave tė asit portugez, Cristiano Ronaldo, i cili shėnoi dy herė nė pjesėn e parė.

Duket se Ronaldo ėshtė rikuperuar plotėsisht pas lėndimit i cili ia kufizoi paksa formėn dhe tash ėshtė kthyer pėrsėri si njeriu kryesor i Djajve tė Kuq.

Goli i parė i pretendentit kryesor pėr “Topin e Artė” u shėnua nė minutat e para tė ndeshjes (14’), ndėrsa i njėjti lojtar dyfishoi epėrsinė nė minutėn 30, dhe vendosi edhe rezultatin pėrfundimtar tė ndeshjes.
Back to top Go down
View user profile
 
Magjia e Ronaldos i sjell fitoren Manchės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: