AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
May 2018
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Inzaghi udhėheq Milanin drejt fitores

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Inzaghi udhėheq Milanin drejt fitores   30.10.08 11:23

Skuadra e Milanit ka shėnuar fitore tė rėndėsishme nė San Siro kundėr Sienas me rezultat 2-1 duke u ngjitur nė kuotėn e 19-tė pikėve, dhe qėndron nė vendin e tretė njė pikė prapa Udineses dhe Napolit tė cilėt kryesojnė me nga njėzet pikė pas fitoreve tė mbrėmjes sė sotme.I rikthyeri nga lėndimi, “njeriu gol” Pippo Inzaghi krijoi epėrsinė e Rossonerėve nė minutėn 31 me tė cilin rezultat skuadrat shkuan nė pushim.

Mysafirėt arritėn ta barazojnė rezultatin me anė tė Vergassolas nė minutėn 54 duke ia vėshtirėsuar punėt skuadrės sė Ancelottit.

Mirėpo njė penallti e shkaktuar nė Superpippon u shndėrrua nė gol nga superylli brazilian, Kaka, duke ia siguruar Milanit rrugėn drejt kreut tė tabelės.
Back to top Go down
View user profile
 
Inzaghi udhėheq Milanin drejt fitores
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: