AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
April 2019
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_lcapTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Voting_barTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_rcap 
Toni (389)
Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_lcapTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Voting_barTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_rcap 
Admin (85)
Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_lcapTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Voting_barTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_rcap 
PLay3r-Bl@ck (1)
Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_lcapTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Voting_barTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_rcap 
kasi-hack (1)
Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_lcapTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Voting_barTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_rcap 
celi (1)
Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_lcapTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Voting_barTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_rcap 
donaldi (1)
Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_lcapTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Voting_barTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_rcap 
zyrtare (1)
Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_lcapTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Voting_barTakohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Vote_rcap 

Share
 

 Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
koni

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Empty
PostSubject: Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė   Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė Icon_minitime27.10.08 11:20

Kryeprokurorja e Shqipėrisė, Ina Rama, ėshtė takuar tė hėnėn me Vladimir Vukēeviq, prokuror i Serbisė pėr krime tė luftės, i cili i heton pohimet pėr vrasjen e tė burgosurve serbė dhe trafikimin e organeve tė tyre gjatė luftės sė Kosovės nė vitin 1999.
Bruno Vekariq, zėdhėnėsi i prokurorit serb tha se Vukēeviq i ka dorėzuar kryeprokurores shqiptare materialet, qė pala serbe i ka grumbulluar deri tash pėr rastin nė fjalė.

Vekariq tha se takimi ishte shumė i mirė pėrkundėr "pozicioneve totalisht tė ndryshme" tė dy palėve lidhur me rastin.

Kosova dhe Shqipėria kanė mohuar ēdo dijeni pėr krimet e pretenduara, tė cilat kohė mė parė i bėri publike nė librin e saj, ish kryeprokurorja e Tribunalit tė Hagės, Carla del Pont
Back to top Go down
View user profile
 
Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: