AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Van Dartel: Dorėzimi i Mlladiqit, kusht pėr Serbinė

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
koni

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Van Dartel: Dorėzimi i Mlladiqit, kusht pėr Serbinė   27.10.08 11:20

Ambasadori i Holandės nė Beograd, Ron van Dartel ka deklaruar se arrestimi dhe dorėzimi i Ratko Mlladiqit nė Tribunalin e Hagės ėshtė kusht pėr Serbinė nėse dėshiron tė arrijė marrėveshje me Bashkimin Evropian.
"...Pozicioni ynė ėshtė shumė i qartė. Dhe nuk do ta ndryshojmė derisa Serbia tė mos e pėrfundojė bashkėpunimin me Tribunalin e Hagės”, ka deklaruar Van Dartel pėr mediat serbe.

Sipas tij, pozicioni i Holandės ka qenė i tillė para disa vjetėsh, i tillė ėshtė edhe tash, dhe i tillė do tė mbetet dhe nė tė ardhmen
Back to top Go down
View user profile
 
Van Dartel: Dorėzimi i Mlladiqit, kusht pėr Serbinė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: